#1 2013-08-01 15:51:24

 Kila278

Szczeniak

Skąd: Będzin
Zarejestrowany: 2013-08-01
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Wysypka u Anda

Hej, nie wiem czy znacie już mojego Anda ale mam pytanie z nim związane.
Psiak ma obecnie 4 miesiące, kiedy skończył 3 na jego pachwinie, okolicach brzucha i pod lewą pachą wytworzyła się... wysypka? Wygląda to troszkę jak pryszcz. Są to duże dość bąble które po pewnym czasie pękają i tworzą ślady a jego skóra w okolicach brzucha schodzi, łuszczy się. Pod pachą sprawa wygląda inaczej.
Ma takie jakby strupy a kiedy sobie je zerwie sączy się z nich jakby ropa sklejając jego sierść. Nie drapał się w to ale ostatnio zaczął, rozdrapał sobie pachę i krwawił. Byliśmy z nim u weterynarza który powiedział że jest uczulony na trawę. Dał mu 2 zastrzyki i szampon w którym codziennie kąpię Anda. Minęło niecałe 20 dni a rezultatu nie ma, ma ktoś pomysł co to oznacza? Może to od jedzenia? Nie dostaje suchej czy mokrej karmy ale mój tata gotuje mu jedzenie. Co? - Ryż z warzywami, głównie marchewką, a także mięso, czasem kurczak, czasem wołowina, raz zdarzyła się mu dziczyzna. W rzeczywistości taki tok karmienia jest dużo tańszy niż kupowanie karmy po 200 zł.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshinobiword.pun.pl www.turniejefifa08best.pun.pl www.nastolatka.pun.pl www.forumgrajacychinaczej.pun.pl www.java-fon.pun.pl